Wolin

Dom pielgrzyma Częstochowa, Teambuilding na statku, Turystyka
Wolin
48

Views

wycieczka-do-japonii-5Wjeżdża się tu ze wschodu przez niewielki i niepozorny most i czasami wcale nie zdajemy sobie sprawy, że właśnie przez ten most odstaliśmy się, na największą w Polsce wyspę ? Wolin. Dalej jadąc docieramy do Międzyzdrojów zwykle pełnych wczasowiczów i turystów, ale Wolin ma także inne oblicze, mniej znane, ale nie mniej fascynujące: dzikie, tajemnicze i jeszcze ciągle do końca nie odkryte. Na wiele atrakcji możemy liczyć w Wolińskim Parku Narodowym. Koniecznie trzeba odwiedzić rodzime klify i kamieniste plaże a także kilka zupełnie niezwykłych punktów widokowych: Góra Gosań, Zielonka, Góra Piaskowa. Jest tu także rezerwat żubrów, więc można liczyć na spotkanie z tym majestatycznym zwierzęciem (dotrzeć można tu tylko piechotą).
Na wolinie jest też skansen Słowian i Wikingów, gdzie można wziąć udział w różnych warsztatach, przyjrzeć się jak niegdyś dłubano łodzie albo zjeść słynne podpłomyki?będąc na zachodzie wyspy warto wypożyczyć motorówkę i przepłynąć wśród wysp archipelagu?widoki są piękne?

Review Overview
User Rating:
0/5
(85 votes)
Tags: markizy Kęty, kreda sisa, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, balayage kraków, lpk110, balayage fryzjer kraków, kawitacja kielce, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, redox extreme efekty, kubota l3200 cena
Written by admin